Księga Gości

dom spokojnej starości łódzkiedom starców łódźdomy opieki łódzkieopieka nad osobami starszymi łódźdom starców łódzkiecałodobowa opieka nad osobami starszymi łódź

Nasze Wspomnienia

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 3.239.236.140.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
7 wpisów.
Jacek Jacek z Bełchatów napisał/a 24 grudnia 2018 o 08:50:
W tym miejscu pragnę podziękować za opiekę nad moją babcią, która po udarze musiała korzystać z opieki jakiej nie mogliśmy jej zapewnić w domu. Miała poważne problemy z poruszaniem się, nie mogła mówić, samodzielnie jeść itd. Jestem bardzo zadowolony z pracy opiekunek. Dzięki ich pracy opiece lekarskiej babcia zaczęła mówić , ruszała rękami. Poważny wiek – prawie 90 lat sprawił, że odeszła, ale z całym przekonaniem tym osobom, której mają takie problemy zdrowotne jak moja babcia serdecznie polecam pobyt w Domu Seniora Villa Peonia.
Elżbieta Elżbieta z Andrzejów napisał/a 30 listopada 2018 o 22:00:
Mój Tata 88 lat trafił do domu seniora po bardzo poważnej operacji, która pozbawiła go możliwości samodzielnego życia. Przebywał w Villi Peonia przez prawie trzy lata. Pragnę podziękować opiekunkom, Pani Marii za cały czas jaki poświęciły jego opiece. Personel poświęcał Tacie dużo troski i uwagi, widziałam jak opiekunki wkładają całe serce w swoją pracę. Starały się ulżyć mu w cierpieniu. Za to wszystko pragnę serdecznie podziękować.
Teresa Teresa napisał/a 24 listopada 2018 o 15:49:
Przez dwa miesiące 2018 przebywałam w Domu Seniora Villa Peonia. Jestem bardzo zadowolona z tego pobytu. Moje obawy minęły już w drugim dniu pobytu. Pomocny i serdeczny personel pomagał mi we wszystkim. Mam poważne schorzenie kręgosłupa i problemy z chodzeniem. Byłam zdana na pomoc prawie we wszystkich sprawach. I choć pod opieką byli inni pensjonariusze Panie z obsługi zawsze miały dla mnie czas. Podczas tego krótkiego pobytu miałam opieką lekarską. Odzyskałam siły , poprawiło się moje samopoczucie. Jedzenie było świetne i było go tyle… Opiekunki dbały o czystość domu bez zarzutu. Były tańce (dla sprawniejszych…) i harmonista. Przychodziła pani, która organizowała nam zajęcia – robiłyśmy różne zabawne przedmioty, rysunki , ozdoby. Do opiekunek można się było zwrócić o każdą pomoc . Dom jest godny polecenia. Teresa K.
Jolanta Jolanta z Skierniewice napisał/a 29 kwietnia 2018 o 15:52:
Znalazlam ten dom rodzinny przypadkowo i jestem szczesliwa ,ze wlasnetam umiescilam moja mame. Nikt nie zadba o nia tak jak u pani Ewy Czyzewskiej. Mama ma dobra opieke medyczna ,pilegniarska, posilki smaczne,czysciutko i pachnaco. Mama chwali wszystko co ja tam spotyka szczegolnie personel,bardzo dbajacy o pacjentow. Poprzez sytuacje rodzinna mama miala przebywac 1 m-c ale zalezy nam aby to byla jej przystan na stare lata. Mamy nadzieje ze zgodzi sie z naszym planami. Corka , pacjentki Natalii.
Jolanta Jolanta z Skierniewice napisał/a 4 kwietnia 2018 o 19:38:
Polecam wszystkim, którzy poszukują domu rodzinnego dla seniora. Czystość, smaczne posiłki, wspaniała opieka, życzliwość i empatia. To wszystko charakteryzuje Ville Peonia. Personel cudowny, dbający o potrzeby rezydentów, wyrozumiały i bardzo pomocny. Nie ma lepszego miejsca dla starej matki czy ojca. Wszyscy dbają o to, aby mieszkańcy byli zadowoleni i mieli to, co im potrzeba. Mama jest 1 m-c z powodu sytuacji rodzinnej ale staramy się ją przekonać aby uznala Ville Peonia za swoją ostatnią przystań. Nikt nie zaopiekuje się nią tak dobrze, jak w domu u Pani Ewy Czyżewskiej. Wielkie podziękowania i gratulacje, że udało się stworzyć coś tak wspaniałego dla ludzi starych, chorych i samotnych. Jolanta Z.
Teresa Teresa z Łódź napisał/a 17 listopada 2017 o 16:30:
W tym domu panuje wspaniała atmosfera. Pensjonariusze czuję się jak u siebie w domu. Śpiewają i tańczą przy harmonii, wykonują rysunki, wycinanki, zabawki świąteczne itp. Są torty i świeczki urodzinowe. Nad pensjonariuszami czuwają przyjazne opiekunki. Czysto, dobre posiłki - polecam.
Lucyna Lucyna z Łódź napisał/a 17 listopada 2017 o 14:22:
Wczoraj moja mama 86 lat obchodziła urodziny, była przeszczęśliwa, był tort,szampan, pieśni i piękny bukiet róż od Dyrekcji. Nadmieniam, że mama jest od maja 2017r. w Domu Seniora Villa Peonia (jest po resekcji żołądka, endoprotezy bioder, słaby wzrok) i tutaj nabrała ochoty do życia. Polecam ten dom z uwagi na cierpliwą i ciepłą opiekę, czystość, organizowanie czasu wolnego (zapraszanie muzyków z gitarą i harmonią) i odwiedziny przez rodzinę o każdej porze dnia. Dziękuję w imieniu mamy. Lucyna