Księga Gości

Nasze Wspomnienia

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 54.91.203.233.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
4 wpisy.
Jolanta Jolanta z Skierniewice napisał/a 29 kwietnia 2018 o 15:52:
Znalazlam ten dom rodzinny przypadkowo i jestem szczesliwa ,ze wlasnetam umiescilam moja mame. Nikt nie zadba o nia tak jak u pani Ewy Czyzewskiej. Mama ma dobra opieke medyczna ,pilegniarska, posilki smaczne,czysciutko i pachnaco. Mama chwali wszystko co ja tam spotyka szczegolnie personel,bardzo dbajacy o pacjentow. Poprzez sytuacje rodzinna mama miala przebywac 1 m-c ale zalezy nam aby to byla jej przystan na stare lata. Mamy nadzieje ze zgodzi sie z naszym planami. Corka , pacjentki Natalii.
Jolanta Jolanta z Skierniewice napisał/a 4 kwietnia 2018 o 19:38:
Polecam wszystkim, którzy poszukują domu rodzinnego dla seniora. Czystość, smaczne posiłki, wspaniała opieka, życzliwość i empatia. To wszystko charakteryzuje Ville Peonia. Personel cudowny, dbający o potrzeby rezydentów, wyrozumiały i bardzo pomocny. Nie ma lepszego miejsca dla starej matki czy ojca. Wszyscy dbają o to, aby mieszkańcy byli zadowoleni i mieli to, co im potrzeba. Mama jest 1 m-c z powodu sytuacji rodzinnej ale staramy się ją przekonać aby uznala Ville Peonia za swoją ostatnią przystań. Nikt nie zaopiekuje się nią tak dobrze, jak w domu u Pani Ewy Czyżewskiej. Wielkie podziękowania i gratulacje, że udało się stworzyć coś tak wspaniałego dla ludzi starych, chorych i samotnych. Jolanta Z.
Teresa Teresa z Łódź napisał/a 17 listopada 2017 o 16:30:
W tym domu panuje wspaniała atmosfera. Pensjonariusze czuję się jak u siebie w domu. Śpiewają i tańczą przy harmonii, wykonują rysunki, wycinanki, zabawki świąteczne itp. Są torty i świeczki urodzinowe. Nad pensjonariuszami czuwają przyjazne opiekunki. Czysto, dobre posiłki - polecam.
Lucyna Lucyna z Łódź napisał/a 17 listopada 2017 o 14:22:
Wczoraj moja mama 86 lat obchodziła urodziny, była przeszczęśliwa, był tort,szampan, pieśni i piękny bukiet róż od Dyrekcji. Nadmieniam, że mama jest od maja 2017r. w Domu Seniora Villa Peonia (jest po resekcji żołądka, endoprotezy bioder, słaby wzrok) i tutaj nabrała ochoty do życia. Polecam ten dom z uwagi na cierpliwą i ciepłą opiekę, czystość, organizowanie czasu wolnego (zapraszanie muzyków z gitarą i harmonią) i odwiedziny przez rodzinę o każdej porze dnia. Dziękuję w imieniu mamy. Lucyna